طراح قالب
Tebyan

اطلاعيه انجمن حمايت ازكودكان كار، درمورد فاجعه ي زمين لرزه

در شمال غرب كشورمان

ضمن عرض تسليت و ابراز همدردي با هموطنان عزيزي كه در زلزله‌ي دلخراش به وقوع پيوسته در مناطق شمال‏غرب كشور، دچار آسيب و خسارت جاني و مالي شده‌اند، به اطلاع تمامي دوستان مي‌رساند، انجمن حمايت از كودكان جهت انجام وظيفه‏ي انساني و كمك‌رساني به مردم آسيب‌ديده‌ي اين مناطق، آماده‌ي جمع‌آوري كمك‌هاي نقدي جهت تهيه‏ي مايحتاج هموطنان زلزله‏زده مي‌باشد.


 از دوستاني كه مايل به همياري هستند خواهشمند است مبلغ مورد نظر خود را به شماره حساب 95/70 بانك سپه، شعبه‏ي مركزي به نام انجمن حمايت از كودكان كار واريز كرده و فيش بانكي خود را به شماره 55603205 ( دفتر مركزي انجمن حمايت از كودكان كار) فكس كنند.
 انجمن با توجه به فيش‌هاي بانكي دريافتي، مبالغ را از حساب خارج كرده و جهت تهيه و ارسال كالاهاي مورد نياز به مناطق زلزله‏زده، اقدام مي‌كند.
 با آرزوي رحمت الهي براي از دست‏رفتگان و صبر و شكيبايي براي بازماندگان.

منبع : انجمن حمايت ازكودكان كار(براي مشاهده سايت اصلي كليك نماييد)

برچسب ها :

اطلاعيه انجمن حمايت از حقوق كودكان در مورد فاجعه ي زمين لرزه در شمال غرب كشورمان

انجمن حمايت از حقوق كودكان در اطلاعيه شماره يك خود ضمن تسليت و ابراز همدردي با بازماندگان زمين لرزه ويرانگر شمال غرب كشورمان ، به تجربه انجمن در زمين لرزه هاي جنوب خراسان و بم اشاره كرده و تاكيد كرد انجمن مي تواند در كنار كودكان معصوم آذربايجان شرقي باشد . در اين اطلاعيه از هموطنان تقاضا شده است كمك هاي مالي خود درا به حساب انجمن واريز و كمك هاي غير نقدي را به منظور ارسال به مناطق زلزله زده به دفتر انجمن برسانند . براي دسترسي به متن كامل اين اطلاعيه ادامه مطلب را بخوانيد .

 

لرزش ويرانگر زمين اين بار در آذربايجان شرقي موجب كشته شدن صدها هموطن، مجروح شدن هزاران نفر و بي سرپناهيشان شده است . آيا پيامدهاي مرگبار و خسارات اينگونه بلاياي طبيعي را مي شد بابهره گيري از علم و تجربه هاي پيشين، پيش بيني هاي لازم و ساخت و سازهاي مقاوم كاهش داد؟ آنگونه كه مي بينيم در بسياري كشورها ، زمين لرزه ديگر جزو « بلايا » به حساب نمي آيد.ولي متاسفانه در كشور ما اين حوادث همچنان قرباني مي گيرند، قربانياني كه چه بسا با اتخاذ اندك تدابيري مي توان از تعدادشان كاست.

انجمن حمايت از حقوق كودكان صميمانه اين مصيبت ملي را به بازماندگان حادثه تسليت مي گويد. انجمن ضمن اعلام همدردي با اين هموطنان همانند تجربه ي موثر حضور خود درحوادث قبلي در جنوب خراسان و بم اين آمادگي را دارد تا مسئولانه و همدلانه در كنار هموطنان آسيب ديده – به ويژه كودكان منطقه- باشد و كمك هاي مردمي را به دست نيازمندان حادثه برساند . از شما ياران و دوستداران كودكان تقاضا داريم كمك هاي غير نقدي خود را كه مي تواند شامل دارو،پتو، ملحفه، كنسرو، پوشك بچه، چادر، لباس‌ گرم يا غير گرم ، اسباب بازي ، لباس بچه و نظاير اين ها باشد ، به دفتر انجمن برسانيد . كمك هاي نقدي خود رامي توانيد به حساب سيباي بانك ملي به شماره : 8006 6868 01062 به نام انجمن حمايت از حقوق كودكان و شماره شباي 8006 6868 001062 0000 0170 IR89 واريز نماييد .
هيئت مديره انجمن حمايت از حقوق كودكان
22 مردادماه 1391

منبع : سايت انجمن حمايت از حقوق كودكان(براي مشاهده سايت منبع كليك نماييد)

به ادرس :http://www.irsprc.org/post/detail.aspx?mc=2&sc=16&pc=1&ctg=1&c=16&lang=Fa


برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 43089
تعداد نوشته ها : 52
تعداد نظرات : 21
kheyrie news
Rss